Dział Wtryskarek

Strategicznym działem produkcyjnym firmy jest dział wtryskarek, umożliwiający produkcję detali o różnej wielkości, kolorystyce i gramaturze. Wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzą 22 wtryskarki marek Arburg i Engel. Poza maszynami do przetwórstwa tworzyw firma Śliwa Plastic Injection Moulding posiada również urządzenia peryferyjne, takie jak suszarki do tworzyw, urządzenia do termostatowania form wtryskowych, podajniki barwnika, taśmociągi odbierające detale oraz roboty zamontowane na wtryskarkach.

Zaplecze techniczne oraz kadra działu utrzymania ruchu zapewniają sprawność i ciągłość pracy maszyn i urządzeń.Profesjonalna narzędziownia, której zakresem prac jest czyszczenie, konserwacja i naprawy form, gwarantuje odpowiednią opiekę nad nimi.

Nad całym procesem produkcji czuwa dział kontroli jakości, którego zadaniem jest systematyczne monitorowanie zgodności produkowanych wyrobów z wymaganiami Klienta. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu centrum pomiarowemu , który wyposażony jest w odpowiednie urządzenia oraz program komputerowy umożliwiający statystyczną kontrolę procesu.

Trzydziestoletnie doświadczenie w branży przetwórstwa oraz ciągłe szkolenia dla kardy kierowniczej, menedżerskiej i pracowniczej zapewniają stały rozwój i doskonalenie działań poprawiających koordynację pracy i jakość wyrobów.

Otwartość na pomysły oraz elastyczność działania pozwala nam na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.